İki Aylık Toronto İzlenimlerim - Kanada'da Yeni Yaşam
450
post-template-default,single,single-post,postid-450,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-kndysm,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

İki Aylık Toronto İzlenimlerim

Ata geçen gün dedi ki, “Anne YouTube’da yoksan internette yoksun demektir.” “Peki” dedim, “ben de YouTuber olma yolunda ilk adımımı atayım o halde“:) Bu videoda iki aylık Toronto izlenimlerimi anlattım. Tabii şehirde, ülkede daha çok yeniyiz. Videoda bahsettiğim konularla ilgili tam anlamıyla bir fikrim olması için biraz daha zaman var, bunlar ilk izlenimler;)

3 YORUMLAR
 • OzlemAcar
  Yayınlandı 15:34h, 07 Mayıs Cevapla

  Merhaba Burcu hanım,
  Biz de eşimle Kanada’ya nitelikli göçmen olarak başvurmayı düşünüyoruz. Sayenizde çok aydınlandık, öncelikle bunun için teşekkür ediyoruz. Kanada’da mesleğimizi yapabilmek için alınan yeterlilik belgesi nasıl alınıyor? Ne kadar sürede alınıyor? Bu belgenin süreci ile ilgili detaylı bilgi vermeniz mümkün müdür acaba?

  • Burcu Akyol
   Yayınlandı 03:58h, 13 Mayıs Cevapla

   Merhaba Özlem Hanım,

   Teşekkürler yorumunuz için. Sorunuzun cevabı mesleğinizin ne olduğuna göre değişir. Dilerseniz ‘iletişim’ sayfasından bana bir mesaj gönderin, bilgim dahilinde bir alan ise yardımcı olmaya çalışayım.

   Sevgiler,
   Burcu

 • CAGLA
  Yayınlandı 15:28h, 20 Ağustos Cevapla

  Merhabalar Burcu hanım. Su konu hakkında bilginiz var mi merak ediyorum. Ben 38 yasindayim. Tum sartlari tasiyorum göçmenlik icin fakat esim tasimiyor. Beni sistem sonuc olarak esimle birlikte degerlendiriyor. En onemli sikinti eşimin yasi 46 . Ben basvursam olurda olumlu sonuc alirsam esimi zaten otomatik olarak goturebildigim icin bi umudum var ama iste yine de o umutsuzluk ve korku ara ara yokluyor. Size de mutluluklar dilerim.

YORUM YAZIN