Sayfa Kuralları - Kanada'da Yeni Yaşam
220
page-template-default,page,page-id-220,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-kndysm,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
  • Kanada’da Yeni Yaşam, 9 Kasım 2017 tarihinde kurulmuştur ve Burcu Akyol tarafından yönetilmektedir. Kanada’da Yeni Yaşam’da Burcu Akyol’un kişisel bilgi, araştırma, deneyim ve gözlemleri paylaşılmaktadır. Burcu Akyol’un, Kanada’da Yeni Yaşam’da paylaştığı içeriğin kullanımından ve paylaşımından doğabilecek sonuçlar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kanada’da Yeni Yaşam’da yayınlanan tüm yazı, görsel ve videoların her hakkı saklıdır. Yayınlanan içerik kaynak gösterilmesi ve ticari amaçlı olmaması şartıyla paylaşılabilir.
  • Kanada’da Yeni Yaşam’da yer alan yazılara yapılan yorumlar yorum sahibinin sorumluluğundadır. İçerik ve üslup bakımından uygun olmadığı düşünülen yorumlar yayınlanmayacaktır.
  • Kanada’da Yeni Yaşam e-bülten kaydı yaptıran kullanıcıların e-posta adresleri hiçbir kişi ya da kuruluşla paylaşılmayacaktır.
  • Yukarıda belirtilen kuralları Kanada’da Yeni Yaşam yöneticisi ve kullanıcıları kabul etmiş sayılır. Soru, görüş ve önerileriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz.